W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
X

Newsletter

Daj się zaprosić na wernisaż,
Dowiedz się o nowościach,
Skorzystaj z oferty specjalnej...
wyrażam zgodę na przesyłanie wiadomości i ofert na podany adres
Zamawiam newsletter Nie, dziękuję

Zasady korzystania z serwisu

Szanowna Pani, Szanowny Panie,

bardzo prosimy o zapoznanie się z zamieszczonym poniżej regulaminem zakupów w galerii 6×7ART. Mogą Państwo znaleźć w nim podstawowe informacje na temat sprzedawcy, sposobów płatności i dostaw, zasad zakupów i ewentualnych reklamacji. Treść regulaminu jest zgodna z obowiązującymi na terenie Polski przepisami prawa, w szczególności z zapisami Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.).

Gdyby miał/a Pani/Pan dodatkowe pytania lub sugestie — bardzo prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej:  info@6x7art.com.

 

ZASADY KORZYSTANIA Z SERWISU

Właścicielem i operatorem galerii internetowej 6x7ART, zwanej dalej Galerią,  jest firma Migavka Sp. z o.o., o kapitale zakładowym 50.000 PLN, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000312703, NIP: PL1181981018, REGON 141600156. Adres: Klaudyny 32c, 01-684 Warszawa, adres biura handlowego  (do korespondencji): Gwiaździsta 71, 01-651 Warszawa, e-mail: info@6x7art.com.;  tel.: +48 227322701. Biuro Galerii jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00.

1. W Galerii podajemy ceny brutto — zawierają one podatek VAT (o ile obowiązuje) i inne podatki lub opłaty wymagalne na terenie Polski. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

2. Zamówienie w Galerii można złożyć na jeden z poniższych sposobów:

3. W celu uniknięcia przypadkowych i nieautoryzowanych zamówień Galeria może weryfikować zamówienie telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej, a w przypadku niemożności weryfikacji — może odstąpić od realizacji zamówienia. Wszystkie uzyskane dane osobowe są chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych na potrzeby Sklepu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 (Dz. u. nr. 133 poz. 883). W wyjątkowych przypadkach (np. przy zamawianiu Dzieł o znacznej wartości lub przygotowywanych na indywidualne zamówienie) Galeria może poprosić o pisemne potwierdzenie zamówienia i/lub o zadatek oraz uzależnić realizację zamówienia od powyższego.

4.Wszystkie złożone w Galerii zamówienia są potwierdzane przez pracownika Galerii za pośrednictwem poczty lub poczty elektronicznej. Zamówienie uważa się za wiążące co do ceny i terminu realizacji po akceptacji przez Klienta jego warunków, podanych w potwierdzeniu.

5. Staramy się jak najszybciej realizować wpływające do nas zamówienia, jednak czas realizacji zależy od specyfiki Dzieła — technologii wykonania kopii, dostępności Autora, sposobu oprawy. Potwierdzając Państwa zamówienie podamy zweryfikowany i wiążący czas jego realizacji.

6. Klient może wybrać jeden z następujących sposobów płatności za zamówienie:

7. Każda transakcja jest dokumentowana paragonem lub fakturą

8. Zamówienie może być zrealizowane (dostarczone/odebrane) na jeden z poniższych sposobów:

9. Koszt opakowania i dostawy:

10. Jeżeli dostawa jest realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej — przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. Gdyby opakowanie przesyłki nosiło znamiona uszkodzenia, lub gdy plomby (taśmy) są zerwane, należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sporządzenie protokołu szkody ułatwi i przyspieszy załatwienie ewentualnej reklamacji z tytułu uszkodzenia czy zdekompletowania przesyłki w transporcie.

11. Zgodnie z zapisami Ustawy z 30 maja 2014r. o prawach konsumenta r. (Dz. U. 2014 poz. 827), Dzieła zakupione w galerii  można zwrócić w terminie 14 dni od daty zakupu bez podania przyczyn.   W takim przypadku prosimy o wypełnienie formularza odstąpienia od transakcji i dostarczenie go wraz z zakupionym artykułem  do naszego biura. Zwracany zakup musi być kompletny, nieuszkodzony i nie może nosić śladów użytkowania. Galeria zwróci zapłatę za produkt niezwłocznie po zweryfikowaniu jego stanu, w taki sposób, w jaki dokonana była płatność za produkt. Galeria nie zwraca kosztów wysyłki ani innych opłat manipulacyjnych związanych z transakcją – w szczególności opłat celnych i podatkowych, mogących wystąpić podczas eksportu poza obszar UE. Możliwość zwrotu dotyczy wyłącznie transakcji z konsumentami. Artykuły z rynku wtórnego, wyprzedawane oraz wykonywanych lub sprowadzanych na indywidualne zamówienie Klienta mogą być wyłączone spod możliwości zwrotu w trybie przewidzianym zapisami w/w ustawy

12. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje prezentowane na stronie internetowej Galerii były rzetelne i aktualne, nie możemy jednak wykluczyć błędów w opisach i specyfikacjach Dzieł. Będziemy wdzięczni za wszelkie komentarze i uwagi na ich temat.

13. Galeria oferuje między innymi oryginalne Dzieła o charakterze kolekcjonerskim, posiadające gwarancję autentyczności, potwierdzoną odpowiednim Certyfikatem, dostarczanym wraz z pracą. Dzieła są objęte, nie krótszą niż dwa lata, gwarancją techniczną, dotyczącą odpowiedniej technologii wykonania kopii. Szczegóły gwarancji technicznej zawarte są w opisie technologii.

14. Zamówienia dostarczane za pośrednictwem kurierów są bezpiecznie zapakowane i ubezpieczone. Gdyby jednak okazało się, że zakupione Dzieło uległo uszkodzeniu w transporcie, posiada wadę techniczną lub jest niekompletne — Galeria, o ile to możliwe, wymieni je na inny egzemplarz, wolny od wad. W takiej sytuacji prosimy o kontakt ze Sklepem bezpośrednio w Biurze Handlowym, telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej, w celu ustalenia dalszej procedury reklamacji. 

15. Zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) informujemy, że podane przez Państwa dane osobowe będą objęte ochroną przed dostępem osób nieuprawnionych. Dane osobowe zbierane są wyłącznie do użytku naszej firmy w celu realizacji dokonanych zamówień oraz usprawnienia i polepszenia jakości usług.

16. Galeria internetowa 6x7ART została przetestowana i poprawnie funkcjonuje w systemach teleinformatycznych, spełniających poniższe, minimalne wymagania techniczne:

 

 

kartą płatniczą za pośrednictwem serwisueCard,

za pomocą e-przelewów za pośrednictwemserwisu eCard

poprzez system Paypal