W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
X

Newsletter

Daj się zaprosić na wernisaż,
Dowiedz się o nowościach,
Skorzystaj z oferty specjalnej...
wyrażam zgodę na przesyłanie wiadomości i ofert na podany adres
Zamawiam newsletter Nie, dziękuję

Michael Agel

info

Michael Agel, Metallica #24 (Trujillo)

12 pozycji 6 7 8 wszystkie

Michael Agel, Metallica #24 (Trujillo)

, między 1989-2004

Założona w 1981 roku w Los Angeles Metallica jest jednym z najsłynniejszych zespołów rockowych w historii. Zespół sprzedał na całym świecie ponad 100 milionów płyt, dziewięć razy otrzymał nagrodę Grammy. Nic dziwnego, że każdy koncert tej legendarnej grupy jest ogromnym wydarzeniem, gromadzącym dziesiątki tysięcy fanów.

Michael Agel przez kilka lat towarzyszył zespołowi w trasach koncertowych w Europie i USA. Korzystając z całkowitej swobody poruszania się w towarzystwie zespołu, zarówno na scenie jak i za kulisami, Agel stworzył cykl unikalnych fotografi i, reprezentujących styl rzadko widywany na łamach kolorowych magazynów. Muzycy: James Hetfield (wokal /gitara), Kirk Hammett (gitara), Robert Trujillo (bas) i Lars Ulrich (perkusja) są tu prawie na wyciągnięcie ręki. Fotografowani celownikową Leiką M8 z krótkim obiektywem, niemal wychodzą z portretów Agela, skracając dystans do widza.

odbitka kolekcjonerskaOdbitka wykonana przy użyciu jednej z technik archiwalnych, w limitowanej serii, odpowiednio opisana i sygnowana., sygnowana Odbitka opatrzona własnoręcznym podpisem Autora na awersie lub rewersie, ołówkiem lub tuszem. Sygnatura może też być naklejona na rewers zdjęcia.na odwrocie i oznaczona suchą pieczęcią Galerii. Współczesny wydruk pigmentowyUzyskiwany na cyfrowej drukarce atramentowej, wykorzystującej tusze wodne. Wydruk taki można zrealizować na różnorodnym podłożu, w tym na wysokiej jakości papierach i płótnach fotograficznych. Najwyższej klasy współczesne drukarki, drukujące wieloma (często kilkunastoma) tuszami na doskonałych podkładach papierowych o wysokiej gramaturze, pozwalają na uzyskanie kolekcjonerskich odbitek o wysokiej, sięgającej setek lat trwałości i doskonałej kolorystyce, przewyższającej możliwości innych, tradycyjnych i współczesnych metod wykonywania odbitek. Atrament pigmentowy charakteryzuje się jednak stosunkowo niską odpornością na wilgoć i czynniki środowiskowe, w związku z tym odbitki eksponowane w trudnych warunkach powinny być zabezpieczane lakierem lub laminowane. na bezkwasowym papierze o gramaturze 300g/m2, oprawiony w passe-partout Sposób oprawiania fotografii lub obrazów; kartonowa ramka z otworem o powierzchni nieco mniejszej od powierzchni fotografii, służąca do ochrony jej brzegów i skupienia uwagi obserwatora na obrazie. Passe-partout może być jedno lub dwuwarstwowe, gładkie lub zdobione, o skośnie lub prosto ciętych krawędziach otworu. Passe-partout może być dodatkowo oprawiane w ramy i przykryte szkłem lub pleksi. o formacie brutto 50 x 70 cm. Wraz ze zdjęciem certyfikat autentyczności.

Poleć znajomemu
Metallica #24 (Trujillo)
# kat.
format
nakład
oznaczenie
technika wykonania
oprawa
cena
AGMM024
33 x 50 cm
50
Sygnowana przez Autora
Wydruk pigmentowy, cyfrowy
Passe-partout, 2-warstwowe, białe
1800.00 PLN
ZAMÓW
dodaj do ulubionych

więcej
Założona w 1981 roku w Los Angeles Metallica jest jednym z najsłynniejszych zespołów rockowych w historii. Zespół sprzedał na całym świecie ponad 100 milionów płyt, dziewięć razy otrzymał nagrodę Grammy. Nic dziwnego, że każdy koncert tej legendar...